ثبت نام در دوره های آموزشی

   
   
   
   


<%= Application["key_word2"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["uni_title"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["key_word"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %> <%= Application["description"].ToString().Replace("،", " ، ").Replace(",", " , ") %>
1398 سه شنبه 6 اسفند
 دسترسی سریع


معرفی دوره طراح گرافیک رایانه ای در شهریار

دیپلم فنی و حرفه ای در شهریار بصورت اقساطی
طراح گرافیک یک دوره آموزشی بسیار کاربردی و علمی زير گروه شاخه فناوری اطلاعات در آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس می باشد. علاقه مندان  به دوره طراح گرافیک رایانه ای پس از ثبت نام در دوره و شرکت در کلاسهای حضوری و آزمون پایان دوره ، تاییدیه گواهینامه فنی حرفه ای را از آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس دريافت نمایيد.
با توجه به رشد روز افزون علم ، آموزشگاه فنی حرفه ای آزاد پارس با هدف بالا بردن سطح علمی و کمک به تحقق این امر دوره آموزشی طراح گرافیک رایانه ای را طراحی و در دسترس علاقمندان قرار داده است . در این خصوص و با توجه به اهمیت آموزشی ، طراح گرافیک رایانه ای به صورت عمومی برگزار می گردد.
طراحی گرافيک رايانه ای از مشاغل حوزه فناوري اطلاعات محسوب مي شود. وظايفي از قبيل کار با رايانه هاي شخصي، راه اندازي و استفاده از سخت اففار هاي مربوطه، طراحي، ويراي ترسيم هاي برداري و Bitmap ،Typography ، صفحه آرايي وچاپ با استفاده از رايانه را در بردارد. اين شغل با مشاغل مدير طراحي، مهندس تجزيه و تحليل، طراحي رسانه هاي ورافيكي و طراحي جند رسانها در ارتباط است.

گرفتن دیپلم فنی و حرفه ای در شهریار، گرفتن دیپلم غیر حضوری فنی و حرفه ای در شهریار، گرفتن دیپلم از راه دور فنی و حرفه ای در شهریار، گرفتن دیپلم مجدد فنی و حرفه ای در شهریار، گرفتن دیپلم رسمی فنی و حرفه ای در شهریار، گرفتن دیپلم فنی فنی و حرفه ای در شهریار


دیپلم فنی و حرفه ای در شهرک جعفریه
دیپلم فنی و حرفه ای در شهرک تیسفون
دیپلم فنی و حرفه ای در کهنز
دیپلم فنی و حرفه ای در رزکان
دیپلم فنی و حرفه ای در سه راه مارلیک
دیپلم فنی و حرفه ای در ملارد
دیپلم فنی و حرفه ای در رضی‌آباد
دیپلم فنی و حرفه ای در شهرک جعفریه
دیپلم فنی و حرفه ای در زیر گذر قائم

    دوره های مرتبط